Najciekawsze rodzaje wanien narożnych

Osoby, które w najbliższym czasie planują zakup nowej wanny, powinny dobrze przyjrzeć się poszczególnym modelom dostępnym na rynku. Warto zapoznać się nie tylko z zaletami, ale również i wadami poszczególnych wanien, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu.

Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście standardowe wanny, które pasować będą do większości łazienek. Warto postawić na wanny z długą półką, na której to będzie można poustawiać niezbędne kosmetyki. Największą zaletą klasycznych wanien jest to, że są one wygodne w codziennym użytkowaniu. Sporą zaletą wanien narożnych jest również to, że można domontować do nich specjalny parawan, dzięki czemu można zyskać funkcjonalność prysznica.

Wanna z hydromasażem

Każda nowoczesna łazienka powinna posiadać wannę narożną z hydromasażem. Jest to idealny wybór dla tych osób, które chcą mieć spa w domowym zaciszu. Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej wanny z wbudowanym masażem powietrznym, wodnym albo wodno-powietrznym. Wanna z hydromasażem jest ciekawym rozwiązaniem dla tych osób, które chcą zrelaksować się podczas kąpieli po ciężkim dniu w pracy.

Wanny z kabiną prysznicową

Połączenie prysznica z wanną jest naprawdę ciekawym pomysłem. Dzięki wysokiemu brodzikowi można wziąć kąpiel w każdej łazience. Parawan skutecznie zapobiegnie pryskaniu wody po włączeniu natrysku prysznicowego.